• Promanal Owadobójczy 1L Substral

Symbol: SUB PR1000

Środek owadobójczy na miseczniki, ochojniki, przędziorki i jaja przędziorków na drzewach owocowych.

56.81
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 11
Pocztex kurier 48 11
Paczkomaty 24/7 12.8
Kurier DPD 12.9
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.02 kg

Zamówienie telefoniczne: 505232836

Zostaw telefon

image

Środek owadobójczy na miseczniki, ochojniki, przędziorki i jaja przędziorków na drzewach owocowych.

Promanal 60EC - jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu w do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym przeznaczonym do zwalczania przędziorka owocowca w jabłoni, misecznika śliwkowego na śliwie, misecznika cisowca na cisie oraz ochojnika świerkowo-modrzewiowego na modrzewiu.

Na roślinie działa powierzchniowo.

Rośliny sadownicze

  • jabłoń: przędziorek owocowiec. Zalecane stężenie 2% (2 L środka w 100 litrach wody). Opryskiwać od fazy pękania pąków do początków stadium "mysiego uszka", najlepiej na początku wylęgu z jaj zimowych, który się zbiega z fazą zielonego pąka kwiatowego.
  • śliwa: misecznik śliwowy. Zalecane stężenie 2% (2 L środka w 100 litrach wody). Zabieg wykonywać przed kwitnieniem w okresie białego pąku u śliw to jest w okresie migracji młodych larw.

Rośliny ozdobne

  • cis pospolity - misecznik cisowiec. Zalecana stężenie 2% (20 ml środka w 1 L wody). Środek stosować w okresie wczesnojesiennym (luty, marzec) do zwalczania zimujących form szkodników.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie i posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w artykule 28 ustawa z dnia 8 marca 2013 roku o środkach ochrony roślin dziennik ustaw z 2015 roku pozycja 547.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Strona w budowie